Yükleniyor..
Ana SayfaAÇIK KASA SU ARITMA CİHAZI

AÇIK KASA SU ARITMA CİHAZI

PUREPRO® Ters Ozmoz | EC-106 Alkali Pompalı

 

EC106-Alkali pompa su filtresi sistemi üstün kalitede su filtrasyonu ve içme suyuna yönelik pH suyunu en iyi şekilde sunmak için Alkali Filtreli bir süper kalite 6 kademeli filtre sistemidir. Hiçbir yerde bulunabilecek başka bir sistem, bu kadar basit olan bir sistemde üç çeşit arınma sağlayamaz.

 

Her zaman güvenebileceğiniz bir numaralı kalite!

 

Ters Ozmoz Teknolojisi. Sizi şaşırtacak fiyatlarda kalite ve performans elde edersiniz! 

 

EC106M-P, NSF sertifikalı 3.2 galonluk su depolama tankı, ABD yapımı membran ve gerekli tüm bağlantı parçaları, kurulum kitleri, ekstra renk 1/4 "boru ve uzun ömürlü krom musluk ile birlikte gelir. fiyatımızdaki diğer sistem performansına yaklaşabilir.

 

KARTUŞ FİLTRELERİ  

 

(Aşama 1) 5 Mikron Sediman Filtresi: 

Sadece beş mikron derecesiyle. Kir, pas ve kum parçacıklarının giderilmesinde etkilidir. 

(Aşama 2) Karbon Blok Filtresi: 

Klor ve organik kimyasalların% 99'unu alır. Tadı, kokusu ve rengi arttırır. 

(Aşama 3) 1 Mikron Sediman Filtresi: 

Sadece 1 mikron derece ile, membranınızı korumak için etkili filtrasyon sağlar. TDS reddinin% 95'ine kadar gelişmiş membran performansı sağlar. 

(Aşama 4) Ters Osmoz Membranı: 

Günde 50 galon işleyen ince film kompozit (TFC) yüksek kaliteli membran. Suyunuzda bulunan aşağıdaki sert su kirleticileri çıkarır: kurşun, bakır, baryum, krom, civa, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum. 

(Aşama 5) Post Karbon filtresi: 

Bu karbon post filtresi, içme suyunun kalitesini arttırmak için sakıncalı tat ve kokuları giderir. Suyun tadını garantilemek için NSF onaylı post karbonu kullanıyoruz. 

(Aşama 6) Alkali Filtresi: 

Alkali filtre asidik RO suyunu mükemmel bir Doğal Alkali Kalsiyum İyonize Suya dönüştürür. Alkalin filtresi, suyu arındırırken uzaklaştırılmış olan iyonize kalsiyum, magnezyum, sodyum, potasyum iyonu gibi geri mineralleri basitçe verir.

 

Foto Galeri

AÇIK KASA SU ARITMA CİHAZI
Haber ve Duyurular
Online Katalog Katalogumuzu Online Olarak İnceleyin.